Oferta


Nasze biuro detektywistyczne jest w stanie zdobyć każdą informację. Specjalizujemy sie przede wszystkim w sprawach gospodarczych, rodzinnych, poszukiwaniach osób i majątków oraz zdradach.

  • Weryfikacja kontrahentów

Wiarygodny kontrahent to połowa sukcesu firmy, dlatego zapewniamy dyskretną obserwację oraz zdobycie wszelkich potrzebnych informacji na temat potencjalnego wspólnika czy inwestora firmy. Weryfikację kontrahentów prowadzimy jednorazowo bądź na zlecenie klienta jako proces ciągły. Dzięki temu ryzyko podejmowane przy wszelkiego rodzaju inwestycjach jest obniżane do minimum.

  • Krajowy i międzynarodowy wywiad gospodarczy

Nasza agencja detektywistyczna legalnie pozyskuje wszelkiego rodzaju informacje dotyczące innych przedsiębiorstw. Zdobywamy wiadomości na temat ryzyka współpracy z nimi, ich sytuacji finansowej oraz prawnej, a także takie, o które poprosi klient (oczywiście jeśli jest to zgodne z prawem).

  • Poszukiwanie osób

Rocznie za zaginionych uznaje się od kilkunastu do ponad 20 tysięcy osób. Niestety, z roku na rok statystyki rosną. Im szybciej rozpocznie się poszukiwania tym większa jest szansa na odnalezienie osoby zaginionej. Dlatego oferujemy swoją pomoc przy szukaniu najbliższych zarówno na terenie kraju, jak i poza nim.

  • Poszukiwanie majątków indywidualnych oraz firm

Jeśli dłużnik, niezależnie od tego czy jest to osoba prywatna czy firma, zalega z płatnością, tłumacząc się, że nie posiada żadnego majątku, nasi detektywi go odnajdą. Ukrywanie i wyprowadzanie majątku poza Polskę jest dla wielu osób gwarancją, że wierzyciel go nie odnajdzie. Wiedząc w jaki sposób działają dłużnicy, szybko i skutecznie odzyskujemy długi.

  • Prowadzenie prywatnych śledztw

Prowadzimy prywatne śledztwa dotyczące kontroli rodzicielskiej, spraw rodzinnych, a także wszelkiego rodzaju audytów w firmach. Uzyskane przez nas dowody oraz nasze raporty można przedstawić w Sądzie jako niepodważalny dowód.

  • Weryfikacja i dostarczanie dowodów zdrady małżeńskiej

Zdrada małżeńska jest najczęstszą przyczyną rozwodów w Polsce. Prowadzimy zatem obserwacje małżonków, a następnie dostarczamy klientom dowody zdrady, w postaci zdjęć, nagrań dźwiękowych oraz filmów.